• gordi

    Ahojte, rad by som sa dozvedel, nejake info o ramoch roznych znaciek , ake mate skusenosti , najlepsie by bolo keby ste mi tu pohadzali nejake link-y aky som si ich omrkol. Diki

    Mimochodom cena do 5000sk

    0 0
    • TinkTink  

      Freeride – MXM a Point

      Dirt – netusim…

      0 0
    • visby  

      kaktusacke… potom dragstary…

      0 0
    • X-biker  

      No za 5000sk neni zrovna moznosti moc ale sou. Zacnu Leader Fox Dragstar (myslim kolem 3000), Point (jak jiz psal tink tink ktery je taky prodava ten je za necelych 2500), pak ram DA BOMB CR8 15" je na akcebike.cz za 5 832,– Kč. Jelikož je to z CrMo myslim ze je to na dirt idealni. Cena je vsak vyssi. Taky ten Black Horse je pry super. Cena 5000 nebo o neco malo vic. Nevim presne.Ravo Jump za 5390 taky na akcebike.cz nebo jit do neceho starsiho lepsiho. Kdybys chtel mrkni na www.biker.unas.cz mam tam na prodej ram Da Bomb Molotov (jak novy) a taky RB Bandit DS (RBcko snad nemusim predstavovat). S RBckem mam jen dobre skusenosti, ale nedaval bych na nej vic jak 100mm. Kamos vozi 130mm a je to koply (dle me, mu to vyhovuje). Je dobry so zjistit na jaky zdvih je ram urcen a ten tam dat. To vyplyva z mych testu a poznatku (jestli sem rekl neco spatnyho tak me nekamenujte, predem diky :-)

      0 0
      • X-biker  

        Hele spoustu ramu najdes na dookie.cz (myslim ze krome pointu vse o cem sem psal) v shopu, treba Kona Scrap ram za 4098kc, ale skusenosti nemam ale vypada fajn. Taky este Author A-Gang ale za polovinu je ten Point a vypada to stejne. Geometrie bude taky celkem podobna. Aspon myslim, ze sem si to nekde srovnaval, kdysi. Wsak to wsechno womrkni a cosi tu pisni a budem debatovat dal. OK? Co mas za vidlu? Nebo co budes kupovat?

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Geometrie Pointa a ganga je nebe a dudy. A-gang a.m. je tak s pevnou vidli na trial, ale nic vic. Ten Point je za ty prachy dost super. Spatnej neni prej ani novy MXM, ale ten jsem nejezdil. U toho Roastu na Dookie se mi nejak nezda DPH 0% :(

          0 0
          • X-biker  

            Agang se 100mm vidlou je fpoho. No u ty kony na dookie ta cena s 0% DPH me taky zarazila. Mozna to maj chybu, mozna je tam naky figl v DPH ze je treba platce Kona a ne Dookie a maj nakou dohodu. No ja tu konu psal jako moznost ale nesel bych do ni pac sem ji nikdy nevidel a nejezdil. Co neokusim to nekoupim a nepisu o tom. Hele co je point MXM?? Sou naky fotky?dej kdyztak link.

            0 0
            • X-biker  

              S tim DPH sem napsal blbost protoze ostatni kola maj pripoctenych 22% DPH, sory. Takze + 22% je dle me cena ramu ty kony 5000kc. Dookie tam ma asi chybku........

              0 0
              • gordi  

                Asi tam dam na neurcito pevnu, potom nejaka lepsia odpruzena…

                0 0
                • X-biker  

                  Hele a uz mas vybranej nakej ram? Ja osobne si myslim ze s pevnou vidli se ti moc dobre jezdit nebude. Na co presne to chces? Mozna este ten dirt by sel, ale kamosi co jezdi dirt maj wsichni dirt jumpery nebo naky marzocchy. Prece jen je treba nejak ty narazy tlumit. A na freeride by to chtelo aspon tech 100mm. Vlitnes do lesa s pevnou vidlou a dostanes par kopancu do ruk a pojedes znechuceny domu. Nebo zlomis vidlu a rozsekas se jak hovado (videl sem). Ale spis bych na ram narval 130mm a zvyknul si na trochu koplou geometrii. Budes mit chopra ale zvyknes si a 130mm je fakt plne dostacujici na vetsinu skoku. Mam 130mm wpredu aji na fullu (zadek 120mm: Benest Hatchet DS). Pisni jestli uz mas neco vybranyho.........

                  0 0
                  • gordi  

                    No , ale asi najlepsie co tam budem moct dat bude nejaka RST …

                    0 0
                    • X-biker  

                      Tak RST urcite nekupuj, cokoliv jen to ne. RST = big big shit. To raci Suntour! ! ! hele stejne raci kup levnejsi ram. Toho Pointa nebo Leader Foxe Dragstara a kup nejakou starsi Marzocchi vidli. Z.5 nebo Z.4 se 100mm olej-pružiny. V super stavu koupiš za 6000kc. Takovou jetějši za 4000kč a věř tomu, že jeden s těch ramu+jedna z těch vidli a maš super zaklad na kolo! Kdyžtak mam ňějaky wěci na prodej tak pisni na x-biker@seznam.cz

                      0 0
                      • TinkTink  

                        4000,– bych za jetou Z4 nebo Z5 NIKDY NEDAL – to uz bych si radsi vzal tu Z3 za 3500,– co tu tedka mame! 4000,– za tydle jety vidle je prilis…

                        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.