• Ered_Mithrin

    http://www.cykloshop.cz/…2/karta.php3?… modelovej rok 2003, ma najeto max. 500 km vubec netusim, jakou ma ted cenu

    dik

    0 0
    • kandik psi zub  

      18k

      0 0
    • Air  

      muzes to zkusit kolem 25000, ale myslim ze vic za nej nedostanes. Mozna i jen 20000. Ted neni vhodna doba. Ale proc to prodavas?

      0 0
      • Ered_Mithrin  

        25k by se mi libilo, ale bojim se, ze prave kvuli dobe prodeje budu rad, kdyz za nej dostanu 20k. Potrebuju zaplatit skolu a auto :o((( Kolo je v bezva stavu.

        0 0
        • wroum  

          nechci ti kazit iluze, ale v dobe e-shopu a vyprodeju se mi zda i 20K za takovyhle kolo (i kdyz skoro nejety) dost. tak tech 17 je podle me realna prodejni cena.

          0 0
        • bafuna  

          Před dvěma měsícema jsem ho v cykloshopu koupil za cca 24k (akorát má XTčkový řazení a vidli Suntour XC Pro). Takže těch 25 by za dvouletýho klacka by bylo asi fakt docela dost.

          ---poddotaz: nemáte představu, za kolik by se dala střelit vidle SR Suntour XC PRO SL 80mm (olej/vzduch) (myslím že rok 2004), najeto 300 km ??? Novou mají za 3900.

          0 0
          • HonzaV  

            O cenach jetych Suntourek ma skvely prehled Pa-dlista :-))

            0 0
            • bafuna  

              No, mistr Pá-dlista většinou na otázky týkající se peněz nereaguje nebo je stočí jinam; třeba však pro tentokrát udělá výjimku ;)

              0 0
              • Pá-dlista1  

                No Sirenna ji prodala za 2500,– ale to byla prakticky nova a jeste velke stesti. Ale druhou (NS ve stejne cene) jsem prodal za 1000,– Tomu klukovi udelala radost a ja byl taky rad, ze je z domu. Si myslim, ze ta tisicovka neni spatna pro nekoho, kdo si ji predela (nebo necha predelat).

                0 0
              • davidak  

                tys přehlíh můj dotaz o pár řádků níž! ne, fakt mi to prosimtě napiš, koukal jsem na netu a líbí se mi další kousky, hlavně giro havoc, co na ni řikáš??

                0 0
          • vlk  

            to ybch chtěl vidět člověka co by ji koupil.Zkus u té své cifry posunout des čárku a jedno místo doleva-tak za tolik bys ji možná prodal.

            0 0
          • fousac  

            dal bych ti za ni stovku.. no mozna i dve… :)))

            0 0
          • davidak  

            „nikdo to nekoupiii!“ to jsou kecy. je spousta lidí, co by za ní dalo nevimco. třeba já před půl rokem

            hele, jak že se jmenuje ta tvoje helma? Nevíš kde jí maj na netu? Myslíš, že když bych prostě objednal tu větší velikost bez vyzkoušení, bude mi sedět?dík.

            0 0
          • TinkTink  

            tadle Santuska, pokud je jako nova, tak 1000–1500,–…vic ne.

            Jinak muj osobni typ – bude rad za 50% PC…kdyz sezene 40%, nebude to zly…

            0 0
    • BH  

      no ja to vidim na 15–18 tis. Kc

      0 0
    • BestSkier  

      Hele za 19 ho střelíš v pohodě… ten bajk je v pohodě a pokud to nenabídneš nějaký ******,která tě bude chtít zmášnout na 10......... ale nějakýmu bajk nadšencovi....... ten za to těch 19–20 dá… hodně štěstí chlape… držim palce a? dostaneš co nejvíc ( já prodal kolo PC 35 a po roce a 2500km za 28…) Zdarec

      0 0
      • TinkTink  

        Jo…tomu se rika stesti…nastesti je takovych kupcu min a min…takhle bych se obrat nenechal.

        0 0
    • wraftler  

      trosku OffTopic ale ten tvoj nick to je z nakeho fantazy?

      0 0
    • tivgs  

      Ahoj, nevim jestli to patri sem, ale nechci zakladat nove tema (tak me kdyztak omluvte). Chtel jsem se zeptat, za kolik asi bych mohl mabidnout k prodeji brzdy avid xx? Stari nevim, koupene na bazarovem kole. Chci jit zaze do shiman, tak jestli mi to treba nejakou kacku hodi. Nebo o avid neni vubec zajem? Ctu tu na ne celkove dost negativ… Diky.

      0 0
      • McBlacky  

        dvojka pokud jsou v dobrým stavu. Pokud přidíraj pístky nebo se zavzdušňujou, nebo nejde roztáhnout plně od sebe pístky, tak to je na větší servis a to se pomalu nevyplatí :/

        0 0
        • tivgs  

          Diky za odpoved. Ja je mam cca 2 mesice, chodi dobre. Vadi mi, ze mi obcas skrtne zadni brzda – mala mezirka mezi deskou a kotoucem. Co jsem se tu docetl, casty jev. Zkusim ten pistek vycistit a maznout. Pak mi taky vadi, ze k servisu je trba spesl odvzdusnovaci sada. U deorek jsem nikdy nic nepotreboval a hlavne krasne a tise chodili…

          0 0
          • McBlacky  

            to právě nepomůže máznout, když se málo roztahují pístky tak u avidů to nejčastěji znamená problém v páce = komplet nový vnitřnosti. Poznáš to tak, že ti nepujde roztáhnout pístky úplně do krajních poloh, nebudou tam držet a malinkou vždy jeden vyjede.

            0 0
            • tivgs  

              Diky, vyzkousim. Pokud to nepujde, tak je shodim a treba zkusim nabidnout na nahradni dily. Jen doufam, ze mi pri tom cisteni ty pistky nevyjedou moc a nezavzdusnim to. Nemam nic na odvzdusneni… Ten co mi kolo prodaval se prave porad tema brzdama chlubil. Ze je to nejvyssi rada (puvodne tam snad byli elixiry), karbonove paky a pod… Kdyz jsem rekl, ze k avidu obecne nemam duveru, tak rikal, ze prave tyto brzdy jsou super a bez problemu. … no jo, kdyz ptacka lapaji… Kazdopadne dekuji za reakce

              0 0
              • McBlacky  

                bohužel ti kecal, protože ze všech avid elixir jsou xx nejvíc náchylný na poruchy :/ hned za nimi X0. Mě na kolech prošly rukama 5, 7, 9,CR, CR SL, XX a kdybych neměl servis v rámci závodní podpory zadarmo, bral bych snad jen ty 7ky, který vydržely dva roky/5000km bez servisu

                0 0
      • kubad  

        tak tak moc zájem nebude, je to dost poruchové zboží

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.