• Seppy

    zdar bajkeri, zajimalo by me vse o tomto ramu, docela se mi libi a uvazuji o nem ale taky dost zalezi na cene a na tom co mi reknete, tak piste kdo vi o co de… Takze nevite kolik stojí a kde lze sehnat atd? diky

    0 0
    • Richie  

      Na co to ma byt ram? Ten nazev mi nic nerika…

      0 0
    • Tomcat  

      Vzhledem k tomu že je v Čr skoro novej asi ti k němu nikdo nic neřekne.

      Pokud bych to měl posoudit podle fotky, tak za tu cenu nic moc.

      0 0
      • Seppy  

        proč tak soudíš?

        0 0
        • Seppy  

          no chtel bych neco na DS 15 nebo 14", ne zadny smejd a ne authora a tak do 7000, taky nechci moc velkou váhu a dual patky take ne (sputnik treba) tak nevim co si mam vybrat, dabomby se mi fakt libi a tendle se mi zda z tech pozadavků tak nejprijatelnejsi… tak kdyztak pls poradte nekdo neco jineho, diky

          0 0
          • Tomcat  

            Pokud se ti líbý tak si ho kup. Není to špatný ,ale proč zrovna DaBomb? Co takhre GT „Rukus“ , Norco 125, Spešl nebo Kona? Max to je za 7500,–

            Patky do zádu sou dráhový a na bikros né dualový.

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Kolik stoji samostatny ram Ruckus? prodava se vubec? Spesl P3 (P2) je do 7500,–? Bych se skoro divil. Norco 4hun (One25) ma horizontalni patky a ty on nechce.¨ To nam z toho moc nezbylo co? :) Jenom Kona Scrap za 5900,–

              0 0
              • Seppy  

                scrap de myslim sehnat za 5000, nevim to jiste, no moc toho nezbylo… SpeslP3 sem vydel ve sleve za 9000, norco je tezky, navic ty patky, no ty bych jeste skous, ale pride mi to zbytecny kdyz tam single davat nebudu… a rychloupinak toho moc nevydrzi…

                0 0
                • Tomcat  

                  Palky dozádu nejsou u 4X rámů z 90% na singl, protože výrobci zapomínaj, že s má taky posouvat třmen koutoučovky.

                  0 0
                  • Seppy  

                    jo to je fakt, nejen vyrobci zapominaj:) No a v tom pripade je mi to totalne na nic…

                    0 0
                • Pá-dlista1  

                  To ze je Norco tezky jsou povidacky. Muj ram One25 vazi 2450g tj. treba jako BlackHorse. Jasne ze treba gang je lehci, ale… :)

                  0 0
                  • Seppy  

                    no ja mam 65 kilo a kazdej gram se mnou mava:) Uz takhle ten bajk neni nejlehci, ale ono je to spis tim ze mam ganga 16,5", ten se na DS bych rekl vubec nehodi… proste chci mit lepsi vahu, ted mi prisla nabidka z vela ze budou mit jejich ramy tak na ne kouknu az budou na strankach, treba bude dobry…

                    0 0
    • Azagthoth  

      A Duncon Pitbull poznas?Ak nie tak duncon.com/uk/pit­bull.html cca 9000sk,neviem kolko ck

      0 0
      • Tomcat  

        Unás nestojí nic , nikdo ho totiž ještě nedováží :-(

        0 0
        • Azagthoth  

          Tak napis na xvert@zoznam.sk ten chlapik dovaza Duncon a DaBomb na SR a urcite by ti ho poslal na dobierku do CR :-)

          0 0
          • Tomcat  

            No na dobírku tak drahou věc asi ne. Ale dík za info.

            0 0
            • Azagthoth  

              Preco,ja som posielal vidlu za 17000na dobierku a v poho :-) Ale ako chces,necham to na teba,inac dovaza aj DaBomb

              0 0
    • fousmen  

      Uz si ho koupil? Rek bych ze to bude dobrej ram, treba na jednom nemeckym foru ho vsichni chvali.. Ja nad nim taky dost uvazuju.. Rozhoduju se ted mezi nim, Molotovem od DaBombu kterej mi ale pride celkem velkej a 4hunem od Norca, ale to uz je dost prcek a ma ty bmxovy patky coz taky moc nemusim..

      0 0
      • Seppy  

        ne nekoupil, a jeste dlouho nekoupim necham to asi az na jaro, jinac pudu bud do tohodle, nebo do neceho podobneho, do 4hunu bych nesel i kdyz je to dobry ram, proste se mi tak nak nelibi, a molotov je na me moc velky, chci mensi… u XLR me taky stve ze neni v cerne barve, tedy aspon tak mi to napsali z pellsu, ale kup siho at vim jestli je to dobry:))

        0 0
        • fousmen  

          No ted sem dukladne prozkoumal fota ze stranek dabombu a nevim.. Ta zadni stavba nevypada nejak chatrne ale zrovna nejpevnejc taky ne.. Chtelo by to si to nekde projet.. Ten Molotov uz to ma CNC opracovany, celkkove mi prijde bytelnejsi a taky ma uchyty na napinak.. to mi u XLR 8R trochu chybi.. Tezky rozhodovani..:-/ Jo a v cerny se urcite dela, sice s plamenama vepredu, ale to mi prave prijde mooooc hezky..

          0 0
          • Seppy  

            jo cerny se urcite dela, ale spis de o to jestli se sezene, no nevim, treba jo… Ten molotov neni zas tak uplne spatny, ale na 4×, street a dirt bych si vybral proste jiny, molotov je proste na freeride…

            0 0
      • Seppy  

        jo aby nedoslo ke zmatkům…Ricky=Sep­py, dal sem si novej nick

        0 0
      • Pá-dlista1  

        To je dalsi dilema co dost dobre nechapu. Ono se to z fotek asi nezda, ale kazdy ten ram je uplne jiny. Ale chapu to, ze kdyz si to nemas kde zkusit svezt se a porovnat, ze z fotek se to muze zdat jako dilema.

        0 0
        • fousmen  

          To mas recht, ramy to jsou uplne jiny, na polskejch strankach dabombu – www.dabomb.pl/ vypsany geometrie.. Ty vlastne jezdis to norco co? Jaky to je na HT DH? Neni to moc kratky? (posuzovano z fotek..)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Ja to mam spis na dirt/street. Na to je to vytecny. Tak kratka geometrie nemusi nekomu sedet ani na 4X, ale jezdit se na tom rozhodne da. Na HT DH budu mit neco jinyho. Tohle na to neni a naopak na freeridovejch ramech (jako Sasquatch) se pak trapis na streetu atd.

            0 0
            • fousmen  

              Tak, norco sem teda zavrh.. Potrebuju neco univerzalnejsiho.. tj. na 4×, ht dh a kdyz zbude cas tak nejakej ten street.. Nakonec asi zustanu u toho molotova.. Zatim sem na nej cet samy pozitivni ohlasy tak uvidime.. Kruci jak ja nesnasim rozhodovani..

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Hmm. To mas blby. Kdyz budes mit jedno kolo vzdycky to bude kompromis a bud bude na neco vylozene nevhodny nebo si to neuzijes nikde. Ale jezdit se da skoro na vsem. Jsem si taky pred lety myslel, ze jezdim FR a jezdil jsem na BlackHorsu (velmi kratka geometrie) a dalo se to. Ale jen do doby, kdy jsem si postavil kolo na FR a citil jak se na tom da jezdit. Jenze to zas neni na street a tomu jsem se podvedome vyhybal a kdyz uz jsem jel, tak jsem si to tak neuzil. Ted vim, ze je lepsi si postavit dve spešl kola nez to lamat pres koleno na jednom. Asi to neni cesta pro kazdyho, ale nic jako univerzalni kolo neexistuje. Snad jen tohle: http://dolekop.com/photos/2197.jpg

                0 0
                • fousmen  

                  To jo no, ale vzestava klasickej a nejvetsi problem.. finance.. Jinak to foto uz sem videl.. Ten chlapek ma muj respekt..:-) Ted sem ale skouknul poradne fotky Sputnika na www.dabombbike.com Nemuzu si pomoct ale ty ramy (napr. v barve flame) nevypadaj moc na ty horizontalni patky..

                  0 0
                  • Tomcat  

                    Sputnik má vysoko střed, vidle na 120mm je na to dost. Jinak k horizontálním patkám pokud tam budeš mít kotouče tak počítej s osou na matky, jinak to bude cestovat.

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.