Pískování a lakování rámů v Praze

35 nepřečtených
  • honzarb

Cus, nevite kde v Praze kvalitne piskujou a lakujou ramy krome Sterby? Mate nekdo zkusenosti? Popr. zkusenosti se Sterbou? Diky. Prosim neodkazujte me na predchozi diskuse, to bych se neptal ted…

• prodi  

Já jsem si jednou nechal lakovat u Štěrby a spokojenost byla maximální. Ale pár mých známých dávali kolo do autolakovny a taky byli spokojeni.

• Vojtíšek  

Moje zkušenost u Štěrby je taková, že je to naprosto nepublikovatelné. A nejhorší je, že to samé měl i můj kámoš a ještě skoro i horší. Fakt děs. Totální nightmare!

• blue  

neboj, nejste v tom sami :-)

• Vojtíšek  

tak toho se rozhodně nebojím. To totiž vůbec nevypadalo na náhodu :-)

• prodi  

To by mně zajímalo, copak se vám stalo. Já si nechal dělat lak Bianchi, stálo to 2000Kč, už jsem s tím rámem i párkrát „praštil“ a lak je naprosto neporušený. A o nějaký změně struktury materiálu ve vypalovací peci ani náznaku.

• blue  

nejde o kvalitu laku, ale o celej proces zakazky a jednani… stalo se to kamaradovi, byl to, pravda, trochu slozitejsi lak, zadna jedna barva, nicmene zakazku prijali, takze se na ni nejspis cejtili…navrh a popis byl pripravenj myslim dostatecne dobre… no, dvakrat spatne udelany samolepky, jednou spatne nastrikany (prohozeny) barvy na kyvce a ramu… takze nekolikrat predelavany… dva nebo tri mesice bez kola…

• prodi  

Těžko na to odpovědět, je to individuální. Jinak s personálem u Štěrby jsem byl vždy spokojen. Horší to je v 69 Comp., tal jsou děsně namachrovaný…

• Vojtíšek  

takže podobný případ. Já měl i vlastní nálepky, kterých mi půlku zničili a pak vyrobili nový, který jsou děsnej shit. A to se ještě nad těma mýma původně ofrňovali, že to s nima nepůjde a bla, bla. No hrůza. Všichni prodavači tam děsný machýrci, který si myslí, že sežrali všechnu moudrost o kolech a každej jinej o tom neví vůbec nic. Nejvíc mi, ale vadilo to jejich evidentní lhaní, na to fakt nemám žaludek. Divim se, že si sami nepřipadaj trapně…

• Vojtíšek  

Dlouhá dodací lhůta, neustálé prodlužování, trapné lhaní zákazníkovi. Nakonec provedeno něco úplně jiného, pak zase další čekání a výsledné provedení bídné a ještě né úplně přesně, co bylo požadováno.

Navíc trapné laborování s cenami oproti ceníku – asi o 100% navýšení, které nebyli schopni nijak doložit ani zdůvodnit. Takže když jsem se ohradil, tak zase najednou vymýšleli slevy takové a makové, no prostě trapárna.

Prostě pokud to není zrovna jednobarevný lak (i ten se mi zdá za 1100–1300 dost drahý) tak je to u Štěrby hodně velké riziko. Já už bych takové martyrium podruhé rozhodně nepodstoupil.

• jecnak  

V Brandyse nad Labem stavi (napr pro Sfinx), piskuje a lakuje ramy Bares. http://www.cyklobares.cz/

• wroum  

Nez opiskovat, je lepsi nechat ram v louhu. delaj to napriklad na zacatku Jesenice po levy strane (cedule jak krava, cena cca 400, do druheho dne). Laky od Sterby jsou kvalitny a ma slusnou skalu barev. navic ti udela jakykoliv samolepky pod lak (v autolakovne ne). cena je primerena.

• r  

sterbovi lak ne, naprosta nespokojenost za 5000,– kdyby se nechvatalo a bylo to pro me vratil bych mu to

• wroum  

5000? za co? HT – cca 1500, full cca dvojnasobek. Kamos ma od sterby lakovany uz 3. kolo (1 ht a 2 fully, pokazdy vlastni design a nikdy vic jak 3200/full) a 2 helmy a taky brzdovy paky od hayesu. Vzdy naprosto OK

• kandik psi zub  

pripadne kup za sto deset korun plechovku barvozroutu ( stejne ti to v lakovne nebudou delat nicim jinym), to je velmi silny rozpoustedlo ( je v tom dichlormetan) a to „odlakuje“ i samolepky viz muj bajk ( puvodne praskova!! barva a nalepky duratec), naneses na ram nechas ctvrt pul hodiny a seskrabnes spachtli, resp. setres kasi hadrem

• dalimil  

máš s nimi nějaké zkušenosti ? bydlím v Jesenici a tak by mě to zajímalo…

• vili  

cau akdyz uz je to tady nevite kde to stejny v brne?dikec

• BH  

po pul roce od nalakovani Al ramu u Sterby ram totalne vymekl. Pri naslednem rozboru bylo zjisteno, ze doslo ke zmene struktury materialu ve vypalovaci peci…

• TinkTink  

Pekny :))…nemas naky podklady od toho? By me zajimalo, jestli tou rozborkou bylo zjisteno neco vic nez ze je ram mekky :) (jako fakt…bych se rad podival…)

• prodi  

Taky mně to zajímá :))))

• Alesh  

To je teda husty, nedeste mne :-) Taky mam aktualne ram na novem kabatku. Zvazoval jsem Sterbu, ale tam to delaji dlooouho. Dal jsem to tedy k Pavlikovi (ma nejakou novou autolakovnu a obrovsky mnozstvi laku), nechal jsem si jeste priletovat navarky na vedeni hydrauliky a pry to bude cca za 3–4 tydny (u Sterby mi rilaki jen na lak az 6 tydnu). Poreferuju, az to bude.

• BH  

ten rozbor uz nemam, delal to pro nas Mrazek, nebot je to odbornik na zpracovani AL ramu.Uz je to dost dlouho. Jinak to bylo GT Edge- silnicka.

• Gart  

Před asi dvěma lety jsem si nechal pískovat a lakovat starej crmo rám Marin u Štěrby. Trvalo to několik týdnů, ale výsledek stál za počkání. Krásně hluboká šedá metalíza a precizně provedený samolepky.

• Meesha  

Ja si nechaval delat lak u Sterba – obycejna cerna, cena 2000, kvalita dost horzna. KDyz sem chtel nalepky, tam mi rekli, ze to budu mit za 3 mesice… takhle to bylo asi za 6 tydnu… never more!

• Alesh  

Jojo, tim mne taky u Sterby odradili – nejvic casove narocny pry je zhotoveni samolepek…

• serge111  

Ahoj, pískování a zinkování doporučuji mrknout určitě zde.. super ceny.. http://janhauzr.eu/…ni-piskovani

• kandik psi zub  

vytahnu thread – pokud vite o lepsi dejte prosim vedet.

Potrebuju nalakovat vidlici ( FOX) rozebrana, pripravena. Praha a okoli – doporucite neco jinyho nez Barese nebo Sterbu – z rozporuplnych referenci vyse bych se ke Sterbovi poustel nerad. Bylo mi raděno jit k jakymukoliv autolakyrovi, ale ja dobrou zkusenost s nikym nemam. Mel by to bejt jeden, tmavosedivej mozna flat, mozna metla, odstin…

diky

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.