• FunTom

    Díval jsem se na Users a podle toho kolik lidí je tady z Brna, tak mi připadá, že se možná s někým z BF potkávám na chodbách FSI a ani o tom nevím a třeba je to škoda.

    0 0
    • Luke  

      ja jsem na FEKTu. Bydlim na Palačáku, takže jsme se možná už někde potkali. Právě balím a jedu domů, už mě to tu nebaví, dva týdny mě stačili :-)

      0 0
      • FunTom  

        A máš tady kolo? Asi jo, že. Psals, žes tu byl 2 týdny a to by bez kola nešlo.

        PS: Já vyrážím v úterý odpoledne, středa dopoledne a pátek + výkend na to mám celej den :)

        0 0
        • vili  

          JA FSI,pridal bych se ale mam 6krat tydne trenal(volejbal) takze na to kolo neni moc casu…skoda

          0 0
          • FunTom  

            Jak můžeš mlátit do balónu raději než jezdit na biku?

            0 0
            • MartinXC  

              Hele nech ho, balón je dobrá průprava pro biky:

              1. potrénuješ vytrvalost i dynamiku
              2. vypracuješ si reflexy pro padání
              3. zničíš si klouby, takže pak ti zbude jen to kolo a bazén

              (osobní zkušenost) :-)

              0 0
              • vili  

                prave s tim pocitam,ze za par let uz budu mit koluby tak v hajzlu,ze me to donutio prestat hrat volis a zacnu konecne jezdit poradne na kole :-)))

                0 0
        • Luke  

          tak jsem zase dorazil (nemam doma net).kolo tu nemam a moje zimni vybava je hodne bidna (ted na to nejsou love), takze pres zimu moc nejezdim. ale nekdy na jare bysme mohli neco podniknout. jak to tady pozoruju, tak s hojnou ucasti :-)

          0 0
      • Steel  

        Hm, tak ja jsem taky z FEKTu, taky na Palačáku, ale tebe neznám :)

        0 0
      • Mlha  

        Ja se pridam, taky z fektu taky na Palecaku. Kolo tu ale nemam :(((.

        0 0
      • metronom  

        Ja taky FEKT – EST. Bydlim v Krpoli. Coz takhle dat nekdy Bikeforum FEKT slez at se taky nekdy vidime

        0 0
    • dded  

      A co CZU Praha? Je tu negdo?

      0 0
      • Luky  

        no z CZU Praha sem treba ja…

        0 0
        • dded  

          Tak to se negdy muzem sejit na Cecku ne? U nas v kruhu videli kolo leda ve vyloze..

          0 0
          • Luky  

            u nas v kruhu sou taky jenom sami antikolisti…sejit se? to urcite…napis mi kdyztak na mail…ahoj…

            0 0
    • Máca  

      Třeba já, ale né tak jak Ty zřejmě myslíš)))))

      0 0
    • davidak  

      No, zrovna jsem chtěl založit novej thread a zeptat se, jak to vypada s prací-brigádou při škole v Brně- to bude totiž jeden z faktorů, podle kteryho rozhodnu VUT/ČVUT..dík

      0 0
    • luCas  

      VUT fast, bydlim taky na palacaku…

      0 0
    • JohnLee  

      Ja jsem taky FSI…:))

      0 0
    • mm  

      Ja se pridavam k FEKT studentum, prvni rocnik, na kole jezdim po nocich ve meste

      0 0
    • robin!1  

      Taky FEKT prvák, koleje Purkyňky.

      0 0
    • Shotek  

      VUT FAST sem brnak a tak bydlim doma vinohrady za barakem moravskej kras:-)

      0 0
    • goofy  

      VUT FAST… a momentalne pobyvam na Purkynich, ale kolo tu nemam (koleje sem bohuzel dostal pred nedavnem)…

      0 0
    • notakale  

      a nekdo z fi muni?

      0 0
    • gucan  

      FSI, prvni rocnik, bydlim na Palacaku

      0 0
    • Tanja  

      FIT VUT :-)

      0 0
    • FunTom  

      Tak to je sakra dost lidí z VUT a já nikoho z vás osobně neznám :( Určitě věčina z vás ví, že CESA tady organizuje takový pondělní bikování a třeba tam i někteří chodíte (sory jezdíte). Je to ale někdy v Po v 15 hod a ted už je v 16 tma, tak je co celkem na … Navíc to je s mým rozvrhem kompatibilí asi jako 26" ráfek a 24" pláš?. Když to počasí dovolí tak se snažím jezdit v Út. Tenhle čas se ale nehodí nikomu jinýmu z lidí co znám. A tak se ptám: „Nemá tu někdo podobnej probém?“ Jezdím obyč nechr?ácký XC 40+ km. Jinak bydlím v Brně, takže i nějaý ty víkendy volný se občas najdou. Sem se rozkecal. No aspoň nějakej sraz VUT bkerů by se šikl

      0 0
      • Shotek  

        ja sem pro sraz by se siknul vyjet bych si vyjel ale nerad jezdim v zime je mi zima :-)

        0 0
      • metronom  

        Jen kdydych tady moh mit kolo. Jinak trasy tady sou gut.

        Tak se nekdy domluvme. Predpokladam, ze kdyz se mluvi o FEKT tak sou asi vsichni studenti – tim chci jen naznacit zajit nekdy na skopek :)

        0 0
        • FunTom  

          No tak se pojďme domluvit na nějakým tom srazu. Musí to bejt večer. Co třeba příští úterý. Sice nejsem žádnej škopkař, ale chvilku posedět můžem.

          0 0
          • metronom  

            Jo to by slo. A gde? Pro zacatek staci udat cast mesta. A kolik by nas tam asi tak prislo?

            0 0
            • FunTom  

              No většina lidí asi bydlí na Palačáku, tak asi někde poblíž. Já ale fakt nejsem znalec místních hospod tak to nechám na vás. Jedinej tip co by mě snad napadal je ta hospůdka nebo co to je na ul. Kolejní v zatáčce cestou ke kolejím. Je to takovej hnědobílej barák, ale fakt nevím jak se to tam jmenuje.

              0 0
    • robin!1  

      Kolik z vás jezdí na silničce?

      0 0
    • kolouš  

      Ja jsem z FASTu a bydlim samozrejmne na Palacaku – mam tam bika na slezine nevidim zadny problem ale rozvrh je docela spatny a tmaje taky dost brzo – nechcete se sejit nekde v hospudce…

      0 0
    • kimi  

      VUT FAST sem brnak a tak bydlim doma vinohrady za barakem moravskej kras:-)

      0 0
    • p.karafiat  

      Ja chodim na FSI. Zdravim všechny.

      0 0
      • DanX  

        dalsi do sbirky FSI, sraz me je jedno, muzu dovalit kamkoliv. Jsem Brnak, zidenice…Jaky sou ty pondelni vyjizdky,nekdy bych se tam mozna objevil, i kdyz mam v po free , jezdi tam nekdo, kdosi rikal ze je mozny repre skolu na biku a dostanu naky kredity, tak by me zajimalo jak se to ma..

        0 0
        • FunTom  

          O moznostech repezentovat skolu za kredity se nezajimam, nejsem zadnej zavodak. Jinak ted v zimnim obdobi se nejezdi (spinning), musis se napsat az na letni semestr. Co se tyce srazu, tak uz jsem jeden termin a misto navrhoval a zadna odezva. Pritom jestli se nesejdem v zime, kdy ma normalni biker nejvic casu, tak v lete to uz tuplem nevijde. Ja mam cas utery a streda. Sel bych treba nekam do blizkyho okoli FSI.

          0 0
    • FunTom  

      Zakladam novou skupinu k domluveni se na srazu. Nazev: Sraz VUT

      0 0
    • robin!1  

      Mimochodem, kdo z Vás si to dneska v jednu hodinu svištěl na treku z Palačaku?

      0 0
      • luCas  

        To sem byl ja. Nevim jestli svistel, mam regeneracni den, takze jen tak pohodove bez nutnosti hlidani tepu, kadence apod…

        0 0
        • robin!1  

          No jak jsem Tě viděl docela jsem záviděl, protože zatím v Brně nemám kolo ( ale v letním semestru bysme se mohli domluvit a vyjet ) a právě jsem šel z trenažeru a venku tak pěkně …

          0 0
          • luCas  

            Dnes bylo fakt nadherne, vubec se mi nechtelo vracet. Musel sem toho vyuzit nez se to pokazi a budu odjizdet treninky na trenazeru na pokoji, popr. chodit behat. Jestli sem dobre koukal tak delas triatlon, co?

            0 0
            • robin!1  

              Z fotek na mojem webu to tak možná vypadá, ale to bylo jen tak protože jsem to měl na triatlony kousek a letos bych chtěl jezdit nějaké maratony, MP, prostě silniční závody, které budou v mých finančních možnostech. Co ty jezdíš?

              0 0
    • sis  

      bych mel dotazek. jak resite uschovu bika na kolejich? ptam se , protoze mi kamos tvrdil, ze pry nechcou povolit primo na cimre (palackeho k.) nechci se dohadovat s vratnou, az ho na jare dovezu…dik

      0 0
      • Mata.Lan  

        Schovaval sem si kdysi kolo dolu do sklepa, na K4 (A05) mají úschovnu kol, na vrátnici podepíšeš papír, půjčíš si klíče a jdeš si ho schovat. Je to ale na hovno, teď ho tahám přímo na pokoj a zatím nejsou problémy. Loni sem ho měl celej rok na K3 a v pohodě, teď čerstvo na K4, uvidim jestli budou vrátny prudit

        0 0
        • sis  

          taky mam to stesti bydlet na A05…do kumbalku ho nedam:) jestli budou prudit, tak to snad kafco spravi

          0 0
    • dieegoo  

      Jak se vam libi na VUT, konkretne vy, informatici? Jestli se tam mam hlasit, nebo jestli je to ztrata casu

      0 0
    • wbiker  

      Fast-Listovky-bez kola:-(

      0 0
      • goofy  

        Taky tak, ale uz mam vykucene, jak by to kolo shlo dat, akorat nevim jestli presvecim spolubydlu… :o/

        0 0
        • wbiker  

          Vzhledem k velikosti pokoje…to ho zavěšuješ na strop?:-)

          0 0
          • goofy  

            Ee. Na konci pokoje postavit napric… Vleze se fklidu, akorat bychom nemeli pristupny balkon, coz vlastne neni zadna shkoda… :o)

            0 0
            • wbiker  

              Tak to my balkon nemáme. Stejně nemám druhé kolo, které bych přivezl do Brna, takže to zatím řešit nemusím.

              0 0
              • goofy  

                No ja taky nemam druhe kolo, a jelikoz dalshi semestr budu mit konecne asi volne patky tak kolo bych taky nechal doma. Ale mozna si ho privezu jenom na tyden nebo dva, a zkusim prozkoumat Zamilec a jine mistni lokality… ;o)

                0 0
    • RapMan  

      ja byl na VUT FEKT 5 let, bydlel jsem na Palacaku, posledni rok jsem tam kolo mel, projizdky kolem Brna byly moc hezky, rad na to vzpominam.

      0 0
    • Gun22  

      Zdravím, taky jeden bodík pro Palačák a FAST :)

      0 0
    • Micey  

      Teda sorry že se vám sem Brñákům vtírám,ale z Pražský VŒE je tady taky určitě pár lidí..?Když nás je těch 14000:)

      0 0
    • Mata.Lan  

      Fast PPV. Mám tady kolo a nerad jezdím sám, tak když tak napište na icq 236357930. Případně jestli je tu někdo bez kola, tak si můžem zaběhat nebo zajít do posilky

      0 0
    • architekt  

      VUT FA, Manesky, ale kolo taky nemam v brne

      0 0
    • Elwing  

      příští rok se chystám do Brna studovat žurnalistiku a dějiny umění na MU. No nejdřív mě tam musí vzít a pak doufám, že se mi tam bude líbit :)

      0 0
    • Feroman  

      VUT FAST, bydlim na listovkach a kolo tu nemam,ale zvazuju, ze ho sem vezmu na letni semestr

      0 0
    • JSt  

      vut fit btw. podle tech ip, je poznat, kdo pise z vut :))

      0 0
    • Splinter  

      No já sem teďka skončil FEKT… Příští rok zkusím manažerskou informatiku na podnikatelce…

      0 0
    • zbynek1  

      FEKT VUT

      0 0
    • Aspean  

      Tak se přiznejte, kdo z Vás to dneska dojel na FSI na Trancovi X3 2011?

      Jinak jestli ten dotyčný nesl kolo dolů se schodů tak má u mě mínus :D

      0 0
    • madcat  

      Mně už nepotkáš, já už su skoro 10 let venku z VUT FP :) nebo spíš :(, zlatý časy to byly…

      0 0
    • quak  

      Takových lidí, to mě překvapilo:-D

      Přidávám se k FEKT, 1. ročník a jsem místní

      0 0
      • Smazaný účet  

        no tak od roku 2004 se to nasbírá :-P

        0 0
        • quak  

          Ajo vidíš, jsem si říkal jak je sakra možný, že všichni studenti jsou tak staří :-D Dobře já…

          0 0
    • Cavendish  

      FEKT VUT obor Silnoproud 2.ročník a nejsem z Brna :)

      0 0
    • Smazaný účet  

      btw, tím, že jsem z VUT (notabene FSI) bych se veřejně moc nechlubil :D

      0 0
      • Kubas.1  

        why??

        0 0
      • Jirka17  

        ?? Sám jsem na VUT FSI již 3. rokem a zatím jsem se nesetkal s něčím, za co bych se měl vyloženě stydět…

        0 0
        • Smazaný účet  

          no třeba mezi holkama máme docela zajímavou pověst :D

          0 0
          • goofy  

            Mel jsem na FSI kamosky, ze bys jo ziral! :o))) Ale samozrejme, byly to ty povestne vyjimky. :-D Ale jelikoz tam je prumyslovy design, tak to neni zas az tak zle… Teda je, ale rozhodne mnohem lepsi nez na FITu ;-)

            0 0
      • jIrI___  

        Důvod? Co potom mají dělat lidi z VŠB… :D

        0 0
    • Kami  

      jezdí tu někdo z vás s CESOU ?

      0 0
    • Norri  

      Z FSI jsem pryč už 10 let, ale bylo tam fajně :-) Bydlel jsem na Purkyních. A těch hospod kde byl jako doma – Yacht, Indigo, Géčko, otazník, … je to už dávno :-)

      0 0
    • Evilcleaner  

      vut fast:-) už delší dobu se chystám do vlákna brněnských vyjížděk…

      0 0
    • vojtechp  

      Zdravím, mám dotaz, od září nastupuju do prvního ročníku VUT FEKT, jaké byste mi doporučili koleje? Nemůžu se rozhodnout mezi Purkyňkama a Palačákem. Rád bych slyšel výhody a nevýhody jednoho oproti druhému. A hlavně jak je to s bezpečným uskladněním kola? Děkuji za každou reakci :-)

      0 0
      • inova  

        Purkyně – koupelna + kuchyňka na patře, kolo v kolárně. Palačák – koupelna + kuchyňka společná pro dva pokoje, kolo na pokoji (obrovská předsíň).

        Samozřejmě záleží na tom konkrétním pokoji a počtu lůžek, možná už se taky něco málo změnilo :-)

        0 0
        • vojtechp  

          Asi si vyberu Palačák, víc se mi líbí, že to je hned u přírody, je to blíž na fakultu a kolo může být v předsíni. Pokud by to nešlo do předsíně, jak jsou bezpečné ty kolárny? Jsem četl že to je uzamykatelný a že jsou pojištěný… Je problém sehnat klíč od kolárny, nebo se tam může dostat kdokoliv? Zatím si chci vzít krosový kolo do Brna, příští rok bych si vzal silničku a o tu už bych se bál víc :-)

          0 0
          • alinceb  

            Věcná – z PPV i z Purkyní je to na „nový“ FEKT imho stejně daleko…;)

            0 0
          • metelesku  

            tak se jeste preptej na limity plneni z toho pojisteni. aby to nebylo 5.000,– na kolo.

            0 0
          • jIrI___  

            Klíče má kolejbába a občas bývá problém ji zastihnout.

            0 0
      • alinceb  

        VUT deFEKT:)

        0 0
      • Excel  

        Purkyňky mě bavily víc, víc to tam žilo :-D Palačák byl takovej komornější. Z hlediska MTB ovšem bych preferoval Palačák, taky ten Yacht za bukem není od věci. Záleží ovšem jakej se chytne trakt. Jestli dvojáky což na skladování kola na pokoji super a nebo trojáky, ty už byly trochu tlačenka.

        0 0
        • alinceb  

          Já sem PPV považoval za takové ghetto. Některé pochybné existence žijící v tamních norách omezovaly svůj životní cyklus pouze na pokoj-škola-menza-žid…:)

          0 0
        • jIrI___  

          Cože? :D Za „mých let“ bylo na Purkyních tak mrtvo, že jsem se po roce přestěhoval na Palačák a zůstal tam další 2 roky, tam už to konečně trochu žilo. A i na trojlůžáku se dá bydlet s kolem, měl jsem ho zasunuté mezi 2 postele, takže do volného prostoru čouhalo jen zadní kolo :). Trochu to jde vidět na přiložené fotce.

          0 0
          • nitraq  

            Na tom trojlůžáku jsem tři roky bydlel a takhle umístěný kolo by mě pěkně sralo teda:D

            0 0
            • alinceb  

              No hlavně bych měl okopaný nohy a permanentně špinavý kalhoty…:)

              0 0
            • jIrI___  

              Tak ono se kolem něj ani moc nechodilo. Buďto se sedělo u počítačů nebo se bylo někde venku :D. Hlavně jsem měl i štěstí na dobré spolubydly (jeden o 6 let starší než já a druhý o 4 roky).

              0 0
          • Excel  

            No za mejch mladejch let :-D to bylo obráceně, tak se to asi v čase mění. Úplnej klid byly Mánesky.

            0 0
          • vojtechp  

            Nojo to vypadá hezky ale ještě jde o to, na jaké spolubydlící narazím :-)

            0 0
            • jIrI___  

              Pokud to nejsou vyloženě ocasové (a takových jsem moc nepotkal), tak se dá domluvit na čemkoliv ;)

              0 0
    • Cavendish  

      FEKT,obor Silnoproudá zařízení a eletroenergeti­ka,letos do 3-ťáku a zatím nemám bydlení a na koleje nechci :D

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.