1.Zimní Pražská Padesátka 2010 zrušena

15 nepřečtených
  • jezura

    Jaký je Váš názor?Chtěl jsem to poprvé jet,nemám totiž dobrou techniku a tak jsem se dlouho(několik let)rozhodoval.

    0 0
    • Jogador  

      Zrušen je už docela dlouho, a ani se nedivim, pořádat závod v praze a v zimě je asi masakr, navíc kdyby bylo jako dnes, tak bychom se tam všichni navzájem pozabíjeli:)

      0 0
      • McBlacky  

        bylo to vždycky fajn. Jenže jak na tom Mohila nerejžuje desetitisíce tak to je nezajímavý

        0 0
        • Jogador  

          Jo, to bylo, ale těch lidí, co tam stáli a ukazovali mi bylo vždy líto, a co vím, tak každý rok stímto závodem byl problém, ale vždy se to nějak udělalo, letos ne no:(

          0 0
    • Hnoj  

      Na to, aby jsme si prodeji pražskou 50ku nepotřebujem startovní čísla a podobný kraviny, stačí si sednout na kolo a jet…

      0 0
      • o5majkl  

        přesně tak… jinak na následující fotce, jak můj kolega startoval na loňský pražský 50ce… čekal na stánku a zapojil se po stasrtu tak na stý místo a jel :)

        0 0
        • Mr.Duck  

          slušnej rebel :D

          0 0
          • Jogador  

            Jo, zvlášť když si nepamatuji, že by závod stál 700:) Možná pro příchozí na start, ale proti těm bojují všichni:)

            0 0
    • Jogador  

      Jo, už jsme s pár lidmi měli nápad, svolat místo pražské zimní B-F vyjíždku po trase závodu, zatim jsme dva dobrovolnící…

      0 0
      • McBlacky  

        nemá to ten náboj, závod je závod. nic neřešíš jen to rubeš. já se tolikrát těšil aby bylo třeba jako ted :) to by mi sedlo, běhat mi nevadí :) a na celý trase by to už byl hodně slušnej survival.

        0 0
        • Jogador  

          Jo, ale bylo by to jen o tom běhání, krom teda prvního sjezdu, to by bylo o sjíždění po zadku:) Dnes jsem s 2,25 Albertama moc šanci jet neměl, prostě to nejelo:)

          0 0
        •  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
      • jezura  

        Já bych to risknul,ale opravdu nemám techniku,stará škola na silnici made in Favorit.

        0 0
    • cabbage  

      žádná škoda…

      0 0
      • karliner  

        Taky si myslím, ale v tomto počasí bych asi na závod vyrazil :-), vyjížďka jen tak po trase mne neláká.

        0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce